RRETH NESH

Gjithçka, Aty ku ju duhet.

HEKSAMIL HOTEL

Shijoni Një Eksperiencë Luksoze

Hotel Heksamil ndodhet në Ksamil dhe ofron WiFi falas në të gjithë. Mysafirët mund të shijojnë një ballkon me pamje nga deti në dhomat e tyre. Prona ndodhet 300 m larg plazhit dhe 3 km nga Parku Kombetar i Butrintit. Studiot me ajër të kondicionuar kanë izolim të zërit, një TV me frigorifer. Banjo private vijnë me një dush dhe një tualet.

NA KONTAKTONI

Shërbimet Tona

Pse Të Na Zgjidhni Ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht,
ne ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Pishinë

Restorant

Shërbimi në Dhomë

Parkim Falas

Facilitetet e Hotel Heksamil

Prona ka gjithashtu një pishinë private. Prona ofron parkim falas. Aty pranë gjendet një restorant dhe qendra e qytetit të Sarandës është 12 km larg.

Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Komentet e Klientëve

Vendndodhja ishte perfekte. Distanca në këmbë nga qendra dhe nga plazhi, dhe mbërritja me makinë ishte shumë e lehtë. Stafi ishte shumë miqësor dhe i dobishëm, dhe ushqimi ishte shumë i mirë. Dhoma ishte shumë e pastër. Ne absolutisht do të vizitojmë atje përsëri, dhe unë rekomandoj këtë hotel.

Dhomat e hotelit ishin të bollshme dhe shumë të pastra. Peshqirët ndërroheshin çdo ditë, gjë që ishte e mrekullueshme. Mëngjesi ishte vërtet i mirë çdo mëngjes, hoteli ishte në një distancë në këmbë nga rruga kryesore në Ksamil, por mjaft larg nga zona më e ngarkuar dhe zhurma.

Pronarët dhe stafi ishin jashtëzakonisht miqësorë dhe na bënë të ndiheshim plotësisht të mirëpritur. shijuam mëngjesin, shuplakën dhe pishinën. Unë do ta rekomandoja këtë hotel 100%. Ky ishte padyshim hoteli më i mirë në të cilin qëndruam gjatë një udhëtimi 2-javor vajtje-ardhje nëpër Shqipëri.