HEKSAMIL

Shkoni të Lumtur. Shkoni Kudo. Qëndroni Ketu.

REZERVO TANI

RRETH

Më shumë se një hotel.

Hotel Heksamil ndodhet në Ksamil dhe ofron WiFi falas në të gjithë. Mysafirët mund të shijojnë një ballkon me pamje nga deti në dhomat e tyre. Prona ndodhet 300 m larg plazhit dhe 3 km nga Parku Kombetar i Butrintit.

MËSO MË SHUMË

HOTEL HEKSAMIL

Gjeni Hotelin Perfekt

Dhomë Dyshe me Ballkon

Dhomat tona dyshe plotësohen me pajisje moderne dhe luksoze për një qëndrim të mrekullueshëm.

REZERVO TANI

Ndjehu Si Në Shtëpi

Përjetoni luksin me stil në suitat tona . Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

REZERVO TANI

Dhomë Treshe me Ballkon

Dhoma komode me dekorime të bukura elegante për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që udhëtojnë për biznes apo për argëtim.

REZERVO TANI

Shkoni në Hotel Heksamil

Studiot me ajër të kondicionuar kanë izolim të zërit, një TV me frigorifer. Banjo private vijnë me një dush dhe një tualet. Prona ka gjithashtu një pishinë private.

NA KONTAKTONI

Shërbimet më të Mira Për JU

RESTORANT

Ushqimi. Real. I Freskët.

Prona ofron parkim falas. Aty pranë gjendet një restorant dhe qendra e qytetit të Sarandës është 12 km larg. Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

REZERVO TANI

PISHINË

Noti është lumturi.

Studiot me ajër të kondicionuar kanë izolim të zërit, një TV me frigorifer. Banjo private vijnë me një dush dhe një tualet. Prona ka gjithashtu një pishinë private.

REZERVO TANI

DHOMA FAMILJARE

Filloni këtu.. Jetesë e re

Hotel Heksamil ndodhet në Ksamil dhe ofron WiFi falas në të gjithë. Mysafirët mund të shijojnë një ballkon me pamje nga deti në dhomat e tyre. Prona ndodhet 300 m larg plazhit dhe 3 km nga Parku Kombetar i Butrintit.

REZERVO TANI

Shërbimet Tona

Pse Të Na Zgjidhni Ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht,
ne ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Pishinë

Restaurant

Shërbimi në Dhomë

Parkim Falas

Galeria Heksamil

GALERIA E PLOTË

Komentet e Klientëve

Vendndodhja ishte perfekte. Distanca në këmbë nga qendra dhe nga plazhi, dhe mbërritja me makinë ishte shumë e lehtë. Stafi ishte shumë miqësor dhe i dobishëm, dhe ushqimi ishte shumë i mirë. Dhoma ishte shumë e pastër. Ne absolutisht do të vizitojmë atje përsëri, dhe unë rekomandoj këtë hotel.

Dhomat e hotelit ishin të bollshme dhe shumë të pastra. Peshqirët ndërroheshin çdo ditë, gjë që ishte e mrekullueshme. Mëngjesi ishte vërtet i mirë çdo mëngjes, hoteli ishte në një distancë në këmbë nga rruga kryesore në Ksamil, por mjaft larg nga zona më e ngarkuar dhe zhurma.

Pronarët dhe stafi ishin jashtëzakonisht miqësorë dhe na bënë të ndiheshim plotësisht të mirëpritur. shijuam mëngjesin, shuplakën dhe pishinën. Unë do ta rekomandoja këtë hotel 100%. Ky ishte padyshim hoteli më i mirë në të cilin qëndruam gjatë një udhëtimi 2-javor vajtje-ardhje nëpër Shqipëri.