DHOMAT TONA

Sepse komoditeti është më i rëndësishëm

HEKSAMIL

DHOMA

Dhomë Katërshe me pamje nga Deti

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

2 krevate teke dhe 1 krevat dopio

Wifi Falas
Kondicioner
TV
REZERVO TANI

DHOMA

Dhomë Dyshe me Ballkon

Dhoma jonë dyshe me ballkon plotësohet me pajisje moderne dhe luksoze për një qëndrim të mrekullueshëm.

1 krevat i madh dopio

Wifi Falas
Kondicioner
TV
REZERVO TANI

DHOMA

Dhomë Dyshe Me Ballkon Dhe Pamje Nga Deti

Përjetoni luksin me stil në suitat tona . Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

1 krevat i madh dopio

Wifi Falas
Kondicioner
TV
REZERVO TANI

DHOMA

Dhomë Treshe Me Ballkon

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

1 krevat tek dhe 1 krevat dopio

Wifi Falas
Kondicioner
TV
REZERVO TANI

Facilitetet e Hotel Heksamil

Prona ka gjithashtu një pishinë private. Prona ofron parkim falas. Aty pranë gjendet një restorant dhe qendra e qytetit të Sarandës është 12 km larg.

Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.