Dhomat

Sepse komoditeti është më i rëndësishëm

Heksamil

DHOMA

Dhomë Katërshe me pamje nga Deti

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju. 

2 krevate teke dhe 1 krevat dopio

DHOMA

Dhomë Dyshe me Ballkon

Dhoma jonë dyshe me ballkon plotësohet me pajisje moderne dhe luksoze për një qëndrim të mrekullueshëm.

1 krevat i madh dopio

DHOMA

Dhomë dyshe me ballkon dhe pamje nga deti

Përjetoni luksin me stil në suitat tona . Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

1 krevat i madh dopio

DHOMA

Dhomë treshe me ballkon

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

1 krevat tek dhe 1 krevat dopio

Objektet e Hotel Heksamil

Gardërobë ose dollap
Shtretër ekstra të gjatë (> 2 metra)
Letër higjienike
Private bathroom
Bnajo
Tharese flokesh
Banjë
Dush

Pamje

Pishinë private
Ballkon
Tarracë
Kopshti
Kuzhina 
Thrëse
Frigorifer
Sezonale
Lodrat e pishinës
TV me ekran të sheshtë
TV
Greke
Anglisht
Italisht